Sunt   de anunţuri în secţiunea de reclame gratuite:
Pentru accesul rapid, selectaţi anunţul care vă interesează, din lista de mai jos:

Apariţii live, Magazin virtual, Noutãţi editoriale
DRUMUL INVINGATORILOR

Frăţia Creatorilor - Bun venit pe forum! - Scopuri de scurtă şi medie durată. Acţiuni de anvergură > Șanse și oportunități de afaceri

Plantatii de nucifere si alune de padure

<< < (5/18) > >>

Pantea Dorin:
Buna tuturor!
Sunt interesat de o plantatie de nucifere,am realizat proiecte la viata mea dar sincer sa fiu nu prea stiu ce trebuie sa contina un proiect pt fonduri FADR PRIN MASURA 121.
Daca ati putea sa ma ajutati cu un proiect sau detalii legate de ce trebuie sa contina un astfel de proiect as fi recunoscator.ma puteti contacta la nr de tel 0723284421 dorin sau la e-mail dorinpantea80@yahoo.com

Va multumesc anticipat!

Radu Andrei:
un exemplu de reusita :culturile de aluni

http://www.adevarul.ro/locale/focsani/Ionica_Sava-_-Mancand_alune-mi-am_marit_pensia_cu_30_0_350364997.html

Stefanescu Mihail:
Vand puieti de nuc (zona Buzau) sau dau la schimb cu seminte flori, butasi trandafiri, zmeur, agris, etc.

0721 887124

Aurelian Raducan:
DOMNULE MORARIU
Va salut si doresc sa primesc si eu ceva foto cu casutele din lemn(aureliordc78@gmail.com)daca doriti si apropo exista piata comerciala pt. vanzarea nucilor?este rentabila o livada de nuci?va multumesc

Morariu Daniel:
cine a solicitat poze au mail cu ele

cu stima

Navigare

[0] Indexul mesajului

[#] Pagina urm

[*] Pagina precedent

Counter de vizitatori